Post

Dlaczego żyrandole w kształcie kropli deszczu są świetnym dodatkiem do każdego domu?

Jeśli szukasz możliwości włączenia cech oświadczenia do swojego wystroju, czy zastanawiałeś się nad dodaniem żyrandola w kształcie kropli deszczu? Te żywe, eleganckie oprawy oświetleniowe mogą przenieść Twoje oświetlenie wewnętrzne na wyższy poziom.

Klasyczne w każdym wystroju, kryształowe projekty raindrop są nowoczesnym ujęciem żyrandola. Wyróżniając się z ciężkiej estetyki bardziej historycznych stylów, dodają one eteryczną, oświetlającą obecność do każdego pomieszczenia.

Od kuchni po salon i nie tylko - kryształowy żyrandol w kształcie kropli deszczu może być tym, czego potrzebuje Twój projekt wnętrza. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak te oszałamiające oprawy są idealne dla Twojego domu.

SPRAW, BY TWOJE POKOJE WYDAWAŁY SIĘ WYŻSZE

Czy wiesz, że pewne elementy wystroju mogą zmienić postrzeganie przestrzeni przez daną osobę? Włączenie silnych pionowych elementów może sprawić, że Twój pokój będzie wydawał się większy niż jest w rzeczywistości.

Kryształy w kształcie kropli deszczu wydają się unosić w powietrzu, opierając się na cienkim pionowym zawieszeniu, aby zakotwiczyć je w miejscu. Piękna kaskada świateł może przyciągać wzrok w górę, podnosząc wizualną wysokość pomieszczenia.

Wiele pionowych linii oszukuje oko, że przestrzeń jest wyższa niż jest w rzeczywistości. Ten efekt wizualny może dodać skalę i wielkość do każdej przestrzeni, bez nieporęcznych konstrukcji lub zajęty metalowy sprzęt do ważenia w dół linie pokoju.

STWÓRZ PUNKT CENTRALNY

Kryształowe oprawy oświetleniowe Raindrop są idealnym punktem centralnym. Nadają się równie dobrze do zakotwiczenia układu siedzeń lub oświetlenia posiłku przy stole. Półprzezroczysta oprawa oświetleniowa, taka jak ta, może stworzyć centralny obszar bez zasłaniania pola widzenia osobom znajdującym się w pobliżu.

Szczególnie w ciasnych pomieszczeniach kryształowy żyrandol może stworzyć dramaturgię bez przytłaczania przestrzeni. Ta idealna harmonia pomiędzy wizualnym zainteresowaniem i minimalizmem jest idealna dla obszarów, gdzie cięższe style mogą zakłócić równowagę przepływu w pokoju.

DODAJ NATYCHMIASTOWEGO LUKSUSU

Podczas gdy stół jadalny może być tradycyjny, wiszące krople deszczu w nieoczekiwanych miejscach tworzą atmosferę luksusu.

Miękkie, załamujące się światło setek kryształów to idealny sposób na otulenie buduaru pochlebnym blaskiem. Albo wyobraź sobie główną łazienkę w stylu spa, w której relaksujące kaskady świecących bombek przypominają lśniący wodospad.

Kolejnym miejscem, w którym można stworzyć luksusową atmosferę, może być wejście. Żyrandol w kształcie kropli deszczu zawieszony na powitanie gości to wizualnie oszałamiający obraz z każdego okna wejściowego w Twoim foyer. Pozostaw niezapomniane wrażenie na gościach od pierwszego wej¶cia.

PIĘKNE SCHODY

Wiele klatek schodowych to zaniedbany obszar wystroju, który często niesie ze sobą pustą przestrzeń. Zawieszenie oprawy w kształcie kropli deszczu nad najniższym stopniem schodów może oświetlić i powiększyć ciemną klatkę schodową. Przezroczysta natura kryształów raindrop nie skarli przestrzeni, zamiast tego pozostawiając ją otwartą i przestronną.

Ta estetyka jest powiększona w przypadku schodów spiralnych. Podłużny styl raindrop zawieszony w centrum spiralnych schodów wyniesie tę cechę architektoniczną na nowe wyżyny.

PROJEKTY DLA KAŻDEGO WNĘTRZA
Niektórzy ludzie mogą uważać żyrandol za element wyposażenia przeznaczony do tradycyjnych wnętrz. Wspaniałą rzeczą w żyrandolach w kształcie kropli deszczu jest to, że przeczą one tym oczekiwaniom w zakresie wzornictwa.

Masz nowoczesną kuchnię? Nowoczesna prostokątna oprawa oświetleniowa w kształcie kropli deszczu może wytworzyć mnóstwo światła, zachowując przy tym elegancką i miejską estetykę.

A co z eklektycznym i współczesnym salonem? W takim przypadku doskonale sprawdzi się geometryczna oprawa o niezwykłych kształtach, która dopełni wiele różnych stylów aranżacyjnych.

Nawet w najbardziej eleganckich pomieszczeniach żyrandole w kształcie kropli deszczu są dostępne w ponadczasowych, warstwowych wzorach o klasycznej estetyce teatru lub sali balowej.

MODNE OŚWIETLENIE

Oversized, oświetlenie górne to jeden z najpopularniejszych trendów oświetleniowych 2018 roku. Żyrandol w kształcie kropli deszczu to doskonały sposób na odświeżenie przestrzeni i nadanie jej nowego blasku.

Trzymaj rękę na pulsie najnowszych trendów we wnętrzach domów, włączając dramatyczne oświetlenie jako punkt centralny w swoich pokojach.

UNIFIKOWANY DESIGN

Oświetlenie dekoracyjne jest nie tylko praktyczne dla Twojego domu, ale jest również klasycznym elementem stylu, który jest niezbędny w projektowaniu wnętrz. Profesjonalni projektanci wiedzą, że włączenie światła tworzy lub niszczy pomieszczenie.

Zainstalowane z przełącznikiem ściemniacza, oprawy raindrop mogą być dostosowane do tonu i atmosfery każdej sytuacji. Z łatwością można przejść od słabo oświetlonego wieczoru rozmowy z przyjaciółmi do jaśniejszej przestrzeni, która jest idealna do pracy lub zabawy.

Oprawy w tym stylu wykorzystują energooszczędne żarówki LED. Żyrandole kryształowe maksymalizują rozkład światła żarówek. Odbijają one nawet światło z innych opraw w całym pomieszczeniu. Załamanie światła wielu małych lampek na krysztale tworzy olśniewającą i dobrze oświetloną przestrzeń przy niskim zużyciu energii.

żyrandol oświetlenie

Wybierz ciepłe światło dla intymnej i zapraszającej przestrzeni, lub olśnij się żarówkami o chłodnym tonie, aby naprawdę oświetlić swój kryształ. Możesz nawet użyć kolorowych żarówek, aby uzyskać wyjątkowe wrażenia świetlne.