Post

Jak kryształowe żyrandole są zrobione

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak kryształowe żyrandole są zrobione? Potrzeba wioski pracującej razem, aby stworzyć te niesamowite kryształowe żyrandole. Od pomysłu w umyśle, do rysunków projektowych, przez proces produkcyjny, do gotowego produktu, każdy krok jest istotny i wymaga specjalnych umiejętności. W tym artykule damy Ci kilka spostrzeżeń na temat procesu produkcji żyrandoli kryształowych.

KROK 1: Projektowanie 

Dobre produkty zawsze zaczynają się od projektu. Jest to ważna część procesu produkcji żyrandoli. Wszystkie kryształowe żyrandole SOFARY są skrupulatnie zaprojektowane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu żyrandoli.Nasz profesjonalny zespół projektantów przekształci szkice i makiety w funkcjonalne koncepcje oświetlenia.Od rysunku ręcznego do wyrafinowanych danych CAD, rozmiar, rzeźbienie i detale każdego żyrandola zostały starannie rozważone przez projektanta i precyzyjnie obliczone i przetestowane przez inżyniera na poziomie mikronów, aby zapewnić, że każdy produkt jest pięknie ukształtowany i rozsądnie zaprojektowany. 

Jedną z naszych zalet jest elastyczność w zakresie niestandardowego projektu.Oferujemy spersonalizowane usługi dostosowywania do Twoich unikalnych potrzeb. Z nami, SOFARY, możesz wpływać na to, jak będzie wyglądał Twój żyrandol. 

KROK 2: Produkcja podstawy 

Dla jakości żyrandola, materiał podstawy jest bardzo ważny.Po ukończeniu ogólnego projektu żyrandola, wytniemy i ukształtujemy podstawę żyrandola według rysunków projektowych. Podstawa jest wykonana z 1mm wysokowytrzymałej stali nierdzewnej i pocięta na różne kształty przez mikronowej skali proces cięcia laserowego. 

Używamy maszyn polerujących, aby nadać stalowym panelom idealne gładkie wykończenie.Podstawa każdego żyrandola jest wyposażona w odpowiednie otwory wentylacyjne, aby zapewnić dobre rozpraszanie ciepła podczas długiego - długoterminowego użytkowania i przedłużyć żywotność. 

Podstawa żyrandola zapewnia połączenie elektryczne i montaż.Kiedy podstawa jest gotowa, żyrandol jest okablowany i wyposażony w swoje elementy sprzętowe przez wykwalifikowanych techników.Aby osiągnąć pożądaną wydajność, procesy te muszą być kontrolowane i monitorowane bardzo dokładnie. 

Wszystkie elementy elektryczne i okablowanie w naszych żyrandolach posiadają certyfikat ETL. Używamy wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo żyrandola przez cały okres jego eksploatacji. Aby oprawy były funkcjonalne i energooszczędne, zostaną przeprowadzone szeroko zakrojone testy.Gdy części źródła światła są gotowe, przechodzą przez 15 kontroli jakości, aby upewnić się, że będą one bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność podczas użytkowania. 

KROK 3: Łańcuchowanie kryształów 

Kryształ jest duszą kryształowego żyrandola. Wszystkie nasze kryształowe żyrandole są wykonane z wysokiej jakości kryształu K9, aby zapewnić, że nasze produkty są błyszczące i ładne ze światłem lampy. Kryształ K9 jest idealny dla high-endowych żyrandoli z powodu jego wysokiej przepuszczalności światła, doskonałego efektu załamania, twardości, tekstury, jak również jego trwałości. 

Z powodu szerokiej różnorodności stylów kryształowych żyrandoli i ich skomplikowanych kształtów, wszystkie kryształowe sznury są czysto ręcznie robione. The pracownik być rygorystyczny szkolenie przed ich poczta żadny błąd zdarzać się podczas the produkcja proces. Warsztat produkcyjny strun kryształowych jest wolny od kurzu. Po zakończeniu rzemiosła kryształowych strun, zostaną one umieszczone w zapieczętowanej torbie, aby zapewnić, że kryształ jest nieskazitelnie czysty, gdy dotrze do Twoich rąk. 

Każdy ręcznie robiony kryształowy sznurek zawiera pasję zespołu SOFARY do szczegółów, piękna i kreatywności. 

KROK 4: Pakowanie 

Nasz dedykowany zespół pakujący jest odpowiedzialny za pakowanie produktów końcowych. Po tym jak produkcja kryształowego sznurka jest zakończona, dopasujemy je z odpowiednią podstawą żyrandola i akcesoriami sprzętowymi i zapakujemy je do specjalnie zaprojektowanych pudełek chronionych pianką. Przed zapakowaniem i zorganizowaniem wysyłki, zespół kontroli jakości przeprowadzi końcową rundę kontroli jakości produktu, aby zapewnić, że żyrandole są w dobrym stanie. 

Dobre opakowanie nie tylko gwarantuje bezpieczną dostawę, ale reprezentuje bardzo pierwsze wrażenie. Używamy pianki o wysokiej gęstości, aby chronić kryształową kulę w każdym momencie. W tym samym czasie, dobry projekt układu wewnątrz pudełka również zmniejszyć rozmiar pudełka wymagane, co jest dobre dla środowiska i może zmniejszyć koszty logistyczne. Naszym celem jest zawsze obniżenie kosztów bez wpływu na jakość produktu, co jest jedną z naszych koncepcji zarządzania niskimi kosztami. 

Zewnętrzne opakowanie pudełka z pianki przyjmuje dwuwarstwowy ultra-gruby papier falisty. Ta wysoka wytrzymałość papieru falistego może zminimalizować uszkodzenia podczas wysyłki i zapewnić, że nasze produkty dotrą do Twoich rąk w dobrym stanie. 

KROK 5: Wysyłka 

Po zakończeniu pakowania, nasz personel zarządzający magazynem będzie etykietował i organizował produkty prawidłowo, tak aby mogły być dostarczone do spedytora tak szybko jak to możliwe, aby zapewnić, że mogą dotrzeć do naszych klientów tak szybko jak to możliwe. 

lampa oświetlenie

The above są procesy produkcyjne naszych kryształowych produktów żyrandol. Będziemy nadal poświęcać naszą pasję dla jakości do każdego aspektu produktów z SOFARY, dążyć do doskonałości i zapewnić całkowitą satysfakcję klienta.